Bacówka PTTK Jaworzec nieczynna do 3 maja.

 

 

 

 

 

 

Ruszamy z noclegami od 8 maja w nowym systemie zgodnie z aktualnie obowiązującymi restrykcjami.

Wstęp do schroniska będą miały wyłącznie osoby z rezerwacją na pobyt. Liczba turystów została zgodnie z przepisami zmniejszona. Czyli jest mniejsza pula osób mogących nocować w obiekcie. Informacje telefonicznie lub online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Posiłki dla osób nocujących w obiekcie będą wydawane w wyznaczonych miejscach o określonych porach. 

Okienko dla obsługi turystów z zewnątrz działa od 1 maja od godziny 12.00 do 18.00 wydając poszczególne posiłki i napoje. Osoby z zewnątrz nie mogą skorzystać z toalet ani łazienki wewnątrz bacówki.  Informacja o polu namiotowym pojawi się 8 maja po doprecyzowaniu warunków działania w obecnej sytuacji. Obecnie brak możliwości rozbicia namiotu na terenie bacówki.

Prosimy o dostosowanie się do obostrzeń i zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa na terenie bacówki PTTK Jaworzec.  My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań żeby umożliwić jak najlepszy pobyt w naszym obiekcie. Pozdrawiam Waldek Gazda Jaworca do zobaczenia w zapomnianej bacówce o niezapomnianym klimacie.