Bacówka PTTK Jaworzec nieczynna do 3 maja.

 

 

 

 

 

 

 

Karta Podarunkowa Jaworca jest bonem towarowym, który mogą Państwo wykorzystać w Bacówce PTTK Jaworzec w dowolnym terminie, ( po za terminem 28.12.2019 -2.01.2020), pozwalając skorzystać z noclegu ze śniadaniem, określoną ilość dni w zależności od wartości: 50 zł, 100 zł, 150 zł

Dlaczego Karta Podarunkowa Jaworzec to dobry pomysł?

Zawsze „trafiony” prezent - wiem, jak trudno jest znaleźć odpowiedni upominek dla osoby, której chcielibyśmy sprawić miłą niespodziankę. Podarowanie karty daje 100% gwarancji właściwego prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje kiedy ją wykorzysta. Możliwość rezerwacji telefonicznej  534 643 873 lub internetowo www.jaworzec.com

Wygoda przechowywania i korzystania z Karty Podarunkowej Jaworzec- estetyczny wygląd karty, wykonanej ze sklejki, przypominającej kartę kredytową powoduje, iż jest ona wygodna w przechowywaniu i nie niszczy się. Znajdujące się na karcie środki pozwalają na zakup  miejsca noclegowego w zapomnianej bacówce o nie zapomnianym klimacie.

Znakomity upominek dla przyjaciół - karta jest dobrym pomysłem na uniwersalny, niezobowiązujący, miły prezent dla przyjaciela, klienta lub kontrahenta.

Kilka dodatkowych, praktycznych informacji:

Karta Podarunkowa Jaworzec jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.

Karta Podarunkowa Jaworzec jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie lub jest możliwość personalizacji (za dodatkowe 5 zł).

W przypadku Karty Podarunkowej Jaworzec dodatkowym atutem jest możliwość przesłania prezentu od razu do adresata, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki oraz oszczędzając czas. W ten sposób często sprawdza się jako nagroda w różnych konkursach.

Każda z Kart Podarunkowych Jaworzec bierze udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na Sylwester 2019/2020 w Bacówce PTTK Jaworzec. Losowanie 11 listopada 2019 r.

Kontakt:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 534 643 873

Zamówienia

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1