Bacówka PTTK Jaworzec nieczynna do 3 maja.

 

 

 

 

 

 

 

Bacówka Jaworzec dysponuje 25 miejscami noclegowymi w pokojach : 1,2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych, oraz 12 miejsc noclegowych w okresie od 25 kwietnia do 30 listopada w Gazdówce w pokojach 4 i 2 oraz 2 miejsca w domku wolno stojącym” Domek pod Gwiazdami. Łazienki i toaleta w bacówce, w sezonie dla pola namiotowego sanitariaty na zewnątrz

90% łóżek jest nowa, nowa drewniana rama, 24 cm materace.  Można też rozbić namiot.  Korzystając z noclegu w bacówce korzystamy z pościeli znajdującej się w pokojach. Za każdym razem jest wymieniana. Pokoje przed przyjęciem nowych gości są dezynfekowane i ozonowane. Z powodu istniejącej sytuacji, pościel podstawowa. Dlatego pierwsza noc w każdym pokoju kosztuje 60 zł, każda następna noc zgodnie z obowiązującym cennikiem na rok 2021.

Bacówka  nie udziela również noclegów na tzw. „glebę”,

Turysta korzystający z noclegu ma dostęp do ubikacji, łazienki, bufetu, ogniska ( drzewo można samemu nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki co koedukacyjna, zmiana i otwarcie damskiej toalet nastąpi 30 kwietnia 2021.

Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 9.00- 11.00 oraz od 17.30  do wyczerpania ( wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 50 do 80 osób). Korzystajmy z wody bardzo racjonalnie. Od 22 stycznia zostaną zamontowane pierwsze dwa prysznicy na żetony, z ograniczoną ilością wody na turystę.

W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Najlepiej jednak dodatkowo posiadać czołówki/ latarki. W pokojach jest oświetlenie akumlatorowe. Istnieje możliwość ładowania telefonu w jadalni i tylko tam. Obiekt nie posiada dostępu do wifi oraz w samej bacówce czy Gazdówce małe szanse na zasięg komórkowy.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna na obiekcie obowiązuje  w godzinach 23.00 do 6.00.

Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalny pokój – 2 pokoje, i tylko te dwa pokoje, jednakże nie akceptujemy zwierząt w jadalni. Wiąże się to z warunkami sanitarnymi bacówki oraz zasadami obsługi zwierząt zawartymi w regulaminie, który nas obowiązuje.

Dodatkowy koszt za zwierzę – 30 zł jednorazowa opłata

W bacówce można zarezerwować nocleg telefonicznie, emailowo lub elektronicznie na stronie. Przyjmujemy klientów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna doliczamy za każdy dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 1,80 zł/ doba.

 

W naszej bacówce koszt noclegu zaczyna się od 45 zł/doba w pokojach wieloosobowych, 50 zł/doba osoba w pokojach 4 osobowych, od 60 zł doba /osoba w pokoju 2 osobowym. Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem -  płaci tylko 25 zł. Wybieram między trzema zestawami, ( szczegóły w zakładce Kuchnia).  śniadanie wydawane od 7.45 do 10.30, od 1 maja do 30 października. W pozostałym okresie od 8.00 do 11.00.

Prosimy o pozostawianie opinii o naszej Bacówce w portalu z noclegami Meteor oraz https://web.facebook.com/SchroniskoJaworzec

 

 

 

Nocleg - łóżko w pokoju wieloosobowym

40 zł / osoba - pierwsza noc 60 zł

Nocleg - łóżko w pokoju 4 osobowym

50 zł doba/ osoba - pierwsza noc 60 zł

Nocleg - łóżko w pokoju 2 osobowym

od 60 zł doba/ osoba

Nocleg - łóżko w pokoju 1 osobowym

45 zł doba/ osoba - pierwsza noc 60 zł

Domek pod Gwiazdami

130 zł dona/domek

Pokój Falowa 2 pokojowy

120 zł doba/ pokój

Nocleg zastępczy tzw. Gleba

Nie istnieje

Pole namiotowe

20 zł osoba/doba

 

 

 

 

Opłata klimatyczna

1,80 zł za każdą dobę

Wrzątek

w okresie od 1.X  do 30. III gratis

 

w okresie od 1.IV do 30.IX 1 zł litr*

wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 * zebrane pieniądze przeznaczamy na zakup książek, gier i wystaw.

gallery1 gallery1 gallery1